Strona główna | Kontakt
narciarstwo narciarstwo narciarstwo
narciarstwo narciarstwo narciarstwo FAIL (the browser should render some flash content, not this). narty narty
narty narty
narty
login:    
hasło:
carving
Kamery Ośrodki Warunki śniegowe Szkoły narciarskie
carving
carving carving
 kt_06.gif
narciarstwoAktualności narciarskie
narciarstwoArtykuły
narciarstwoWywiady
narciarstwoImprezy na stokach
narciarstwoNowości sprzętowe
narciarstwoNowości w serwisie
narciarstwoArtykuły
narciarstwoWywiady
narciarstwoGaleria
narciarstwoPartnerzy
narciarstwoForum
narciarstwoReklama
narciarstwoKontaktnarciarstwoSubskrypcja
spacer.gif
  
narciarstwoReklama
narciarstwo
I OLIMPIADA ZIMOWA RZEŹNIKA POLSKIEGO
2006-01-04
Zdjęcie Szanowni Państwo,

w dniach 24-26 marca 2006 r. w Szklarskiej Porębie na stokach SkiAreny Szrenica odbędzie się impreza pod nazwą "I Olimpiada Zimowa Rzeźnika polskiego".

W trakcie imprezy przeprowadzone zostaną zawody narciarskie, gdzie do rywalizacji staną zarówno przedstawiciele zakładów mięsnych jak i firm związanych z branżą mięsną.

Spotkanie odbędzie się w konwencji luźnego spotkania przedstawicieli branży mięsnej, dlatego też oprócz jak najbardziej poważych zawodów (z pomiarem czasu, bramkami, numerami startowymi i CENNYMI NAGRODAMI) odbędą się ATRAKCYJNE imprezy towarzyszące, takie jak:
piątkowe spotkanie w Góralskiej Chacie Grillowej Zagłoba,
sobotni Bal Mistrzów,
wycieczki z przewodnikiem.

Podczas spotkania odbędzie się też prezentacja najnowszej kolekcji sprzętu narciarskiego z możliwością jego wypróbowania (sprzęt oraz przedstawiciele firmy będą do dyspozycji gości) jednego z wiodących światowych producentów takiego sprzętu.

Na stoku zadbamy nie tylko o dobrą zabawę ale również o coś dla ciała - uczestnicy będą mieli możliwość bezpłatnego korzystania z gastronomii (grill, piwo, grzaniec) znajdującej się w specjalnych namiotach rozstawionych u podnóża stoku.

Wszyscy nasi goście otrzymają całodzienne karnety narciarskie oraz pełne, trzydniowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków wraz z dodatkowymi świadczeniami assistance.

Dla uczestników mniej wprawionych w śnieżne szaleństwa proponujemy opiekę instruktorów oraz wypożyczalnię sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego.

Hotel, położony w odległości ok 100 m od stoku, na którym odbywać się będą zawody, oferuje ponadto Państwu możliwość dodatkowo płatnego korzystania z salonu odnowy biologicznej (sauna fińska, sauna parowa, masaże, jaccuzi, fitness club), kręgielni (możliwość zorganizowania turnieju) czy bilarda.

Ogromne zainteresowanie naszym pomysłem, wśród osób z którymi rozmawialiśmy już na temat Olimpiady, pozwala nam przypuszczać, że możliwości zakwaterowania w hotelu (ok 100 miejsc noclegowych) zostaną bardzo szybko wykorzystane, dlatego też zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z nami i rezerwowania miejsc.Wszelkie informacje uzyskacie Państwo:

Marek Bielski - tel. 0 509 230 711
Karolina Szlapańska - tel. 0 509 230 713

miesięcznik Rzeźnik polski, tel. 032 / 419 17 00, 419 16 90
www.mieso.com.pl 
top
top top top
stat